כ''א ניסן תשע''ד  |  21 אפריל 2014 על האגף סקרים אמנת שירות מדדי אמנת השירות     דף הבית
  אגף שיקום  |  אירגון נכי צה"ל  |  צה"ל

פניות הציבור

 

 

שם

 

כתובת

 

טלפון

 

פקס

 

דואר אלקטרוני

 

 

יעל שומן

מחוז ת"א

 

דרך יעקב דורי ת.ד.928 קרית אונו 5510801

 

03-7776777

(מוקד טלפוני)

 

03-7380606

 

Shikumta@mod.gov.il

 

 

שרית קדרון

מחוז דן

 

דרך יעקב דורי ת.ד.928 קרית אונו 5510801

 

03-7776777

(מוקד טלפוני)

 

03-7380660

 

 shikumdan@mod.gov.il

 

 

יעל אלימלך מחוז חיפה

 

רח' דוד המלך 44 חיפה 3542126

 

03-7776777

(מוקד טלפוני)

 

04-8301120

 

Shikumh@mod.gov.il

 

 

רחל אגאי

מחוז ירושלים

 

רח' בית"ר 2 תלפיות ירושלים 9338601

 

03-7776777

(מוקד טלפוני)

 

02-5657238

 

Shikumj@mod.gov.il

 

 

אסנת שרעבי

מחוז רחובות

 

רח' מרשוב 5 רחובות 7644307

 

03-7776777

(מוקד טלפוני)

 

08-9442955

 

Shikumr@mod.gov.il

 

 

מירי בן חמו

מחוז ב"ש

 

רח' סוקולוב 14 ב"ש 8428830

 

03-7776777

(מוקד טלפוני)

 

08-6238574

 

Shikumb@mod.gov.il

 

 

משה מאיר

מחוז טבריה

 

דרך מנחם בגין 1,ת.ד 773 טבריה 1432301

 

03-7776777

(מוקד טלפוני)

 

04-6792208

 

Shikumt@mod.gov.il

 

 

שירה אתגר

מטה האגף

 

רח' שאול המלך 4ת"א 6473303

 

03-7185619

 

03-7185755

 

Shikumn@mod.gov.il

 

פניות בנושאים כגון:הזמנת תרופות,קבלת הפניות,רכב רפואי ותביעות יש להפנות למוקד  הטלפוני של אגף השיקום/אשנב מידע אישי

לראש העמוד  

 

אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר
לאתר משרד הביטחון לדף הבית